Ми завершили будівництво спортивного майданчика в ліцеї “Лідер”, – Руслан Кузьменко

За підтримки керівника осередку партії «Європейська Солідарність» Ржищівської ОТГ, депутата Київської обласної ради Руслана Кузьменка побудовано новий спортивний майданчик в опорному закладі освіти “Ржищівському ліцеї “Лідер”.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Ржищівська організація.

“За п’ять років роботи ми втілили багато важливих і потрібних людям проєктів. Цей майданчик – ще одна перемога нашої команди”, – каже керівник осередку партії «Європейська Солідарність» Ржищівської ОТГ, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко.

За словами депутата, майданчик збудовано з якісних матеріалів і на совість, а тому прослужить дітям не один десяток років.

“Це – результат роботи цілої команди професіоналів, які готували проєкт, шукали кошти на встановлення, прораховували усі нюанси. Тому ще більше радісно від того, що нам вдалося це зробити», – зазначив Руслан Кузьменко.

Керівник осередку партії «Європейська Солідарність» Ржищівської ОТГ наголосив, що будівельна бригада уже працює і над встановленням тренажерного майданчика для Workout та облаштуванням майданчика для спортивних ігор у гімназії «Гармонія».