Заява “Європейської Солідарності” щодо поширення політичними опонентами маніпуляційних фейків

Політичні опоненти продовжують брудну кампанію та поширюють фейки про «Європейську Солідарність» Ірпінської ОТГ.

Про це йдеться у заяві “Європейської Солідарності” Ірпінська ОТГ на сторінці в «Фейсбук».

“Нещодавно проти нас в соціальній мережі поширили маніпулятивний фейк про те, що нібито наш «волонтер» тепер балотується від ОПЗЖ. Запевняємо вас, що ця людина ніколи не мала і не має жодного відношення до «Європейської Солідарності», і, тим більше, ніколи не була серед кандидатів в депутати від “Європейської Солідарності”, – наголошують члени команди.

За словами партійців, людина «засвітилася» з активістами “Європейської Солідарності” на двох акціях, представившись «волонтером» і «активним» мешканцем Ірпеня.

“Дуже просимо всіх не реагувати на ці брудні фейки та маніпулятивні фото – ми не можемо знати, хто на вуличних публічних заходах може сфотографуватися з нашими волонтерами чи кандидатами від «Європейської Солідарності». Паспорти чи партійні квитки ми не маємо права і не можемо перевіряти”, – йдеться в заяві.

Команда “Європейської Солідарності” Ірпінської ОТГ оприлюднює свою однозначну позицію.

“Жодної співпраці та жорстка опозиція до політичних сил, які підтримують країну-агресора та окупанта, жодної співпраці з ОПЗЖ та іншими проросійськими партіями”, – зазначили активісти.

Партійці запевняють, що всіх кандидатів у списки до місцевих рад від «Європейської Солідарності» ретельно перевіряли.

“Просимо всіх отримувати та поширювати правдиву публічну інформацію, яку ми розміщуємо на офіційній сторінці «Європейська Солідарність» Ірпінської ОТГ, де ми знайомимо з нашою командою та кандидатами, які будуть балотуватися до місцевих рад від «Європейської Солідарності. Це справжні патріоти й дуже професійні люди, які всім серцем люблять Ірпінь, Київщину та всю Україну», – зазначено в заяві.