Міська влада Білої Церкви забрала у громади землю, на якій розташований стадіон ПК «Росава»

У білоцерківської громади забрали 7,5 га землі, на якій розташований стадіон ПК «Росава». На позачерговій сесії БМР вирішували долю комунальної землі під цими спорудами та парком біля них. Проти “дерибану” земельної ділянки проголосував лише депутат від «Європейської Солідарності» Геннадій Джегур.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Біла Церква.

“На завершення каденції чинної міської ради та міського голови у білоцерківської громади забрали землю, на якій розташований ПК «Росава», – стадіон, який раніше успішно продали за смішні гроші на аукціоні. Тепер справа дійшла до «дерибану» 7,5 га комунальної землі під цими спорудами та парком біля них”, – йдеться в повідомлені.

За інформацією, на 102-й сесії БМР розглядалось питання надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель і закладів культурно-просвітницького призначення.

“Проти такого «дерибану» виявилася тільки одна людина – депутат від «Європейської Солідарності» Геннадій Джегур. Підтримали питання 26 міських обранців, утрималося 2 депутати, не були присутні на сесії – 5 осіб”, – наголосили члени команди “Європейської Солідарності”.

Геннадій Джегур зауважив, що долю земельної ділянки вирішили депутати, яких обрали білоцерківці у 2015 році.

“Так місцеві обранці “віддячили” виборцям, дозволивши прибрати до приватних рук комунальну землю”, – резюмував депутат від “Європейської Солідарності”.