Волонтери “Європейської Солідарності” Броварської ОТГ відвідали вихованців Будинку сімейного типу

Команда Європейська Солідарність Бровари разом з Керівником секретаріату Київської територіальної організації «Європейська Солідарність» Алла Шкуро та депутатом Київської обласної ради Олегом Іваненком відвідали вихованців Будинку сімейного типу Дейкун з Красилівки.

Про це повідомляє на своїй ФБ-сторінці Алла Шкуро.

Волонтери «Європейської Солідарності» привезли дітям подарунки: пізнавальні книги, альбоми та набори для творчості.

“Багато років поспіль наша команда дружить з Будинком сімейного типу Дейкун з Красилівки. Допомога і підтримка їх стала для нас вже доброю традицією. І ми раді, що друзів у цій сім’ї стає все більше і більше. Не так давно ми приїжджали сюди разом зі справжньою першою леді України Мариною Порошенко”, – каже Олег Іваненко.

За словами Алли Шкуро, головні емоції, які переповнюють від цієї зустрічі – це гордість та вдячність.

“Гордість за можливість працювати та жити поруч з такими людьми, які цінують справжнє, допомагають тим, хто дійсно цього потребує. Я безмежно вдячна родині Дейкун за їхній героїзм. Маючи своїх трьох діток, вони взяли на виховання ще 10. І дарують цим дітям свою любов та родинний затишок”, – зазначила Керівник секретаріату Київської територіальної організації «Європейська Солідарність».

Члени команди Броварської ОТГ наголошують, що європейська громада, це громада, яка дбає про такі родини, підтримує та допомагає.

“Переконана, що європейське, цивілізоване суспільство, – це насамперед про дітей та їхнє щасливе дитинство. Дитинство без сирітства, без інтернатів та притулків, дитинство в щасливій родині”, – зауважила Алла Шкуро.