Тетяна Семенова привітала з Днем вчителя колектив унікального навчального закладу Київщини

З нагоди Дня вчителя перший заступник голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова відвідала Немішаївський агротехнічний коледж і привітала колектив та очільника коледжу з професійним святом. Також вручила Почесні грамоти та Подяки Київської обласної ради.

Про це повідомляють на сайті Київської обласної ради.

“Щиро бажаю усім педагогам цього унікального навчального закладу ще більшого розвитку, талановитих студентів, натхнення і величезних досягнень. А ще кожному міцного здоров’я, енергії і цілковитої гармонії у всьому”, – зазначила депутат від “Європейської Солідарності”.

Немішаївський агротехнічний коледж є відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України. Це один із найстаріших навчальних закладів Київщини, що розпочав свою роботу у 1912 році.

Тут прекрасна сучасна матеріально-технічна база: 9 навчальних корпусів, 28 лабораторій та 57 кабінетів, обладнаних комп’ютерною технікою.

“Дякую за цікаве спілкування і екскурсію територією директору коледжу Володимиру Альохіну. Враження фантастичні, відчувається рука господаря та справжнього професіонала, для студентів створені всі умови для навчання та практичних занять”, – розповідає  перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.