Громада має визначати, які проблеми треба вирішувати першочергово, – Алла Шкуро

Активісти “Європейської Солідарності” на чолі з керівником секретаріату Київської територіальної організації «Європейська Солідарність» Аллою Шкуро зустрілися з мешканцями Березані, що на Київщині.

Про це повідомляє на своїй ФБ-сторінці Алла Шкуро.

Зустріч з мешканцями Березані відбулася в мікрорайоні Завокзалля. Члени громади розказали, які проблеми першочергово треба вирішувати.

“Березань – мальовниче місто на Київщині, де живуть прекрасні люди, які знають і розуміють, як перетворити свій рідний дім на комфортне місце для проживання”, – наголосила Алла Шкуро.

Мешканці Березані бідкаються, що влада байдужа до місцевих проблем.

“Відсутність вуличного освітлення, проблема з безпритульними тваринами, – це те, що турбує мешканців мікрорайону Завокзалля та потребує негайного вирішення”, – йдеться в повідомлені.

Хвилює березанців також стан місцевого озера. Незважаючи на численні звернення до місцевих чиновників, його не чистили десятиліттями. В цьому році місцеві волонтери взялися за справу самі.

“На жаль, забруднені річки та озера, стихійні сміттєзвалища біля водойм та в лісах, загалом стан нашого довкілля – це проблема, яка хвилює мешканців не тільки Березані, а й багатьох міст та сіл області. І саме тому екологічний напрям – серед пріоритетів в програмі нашої команди”, – каже керівник секретаріату Київської територіальної організації «Європейська Солідарність».

Члени “Європейської Солідарності” Київщини наголошують, що мета команди – створити європейську громаду.

“Громаду з освітленими та безпечними вулицями, з чистими озерами та річками, і головне – громаду, де влада поважає та дослухається до кожного”, – резюмувала Алла Шкуро.