Влада висуває «клонів» проти кандидатів від «Європейської Солідарності»

Брудні технології та маніпуляції стають основною ознакою виборчої тактики влади на місцевих виборах-2020. Поширення фейків в соцмережах, знищення агітаційної продукції опозиційних кандидатів, тиск на членів їх команди, – це далеко не весь арсенал методів, які використовують «зелені» проти своїх основних опонентів.

Щоб вибити з перегонів кандидата на голову Борщагівської ОТГ від партії «Європейська Солідарність» Олеся Тимофійовича Кудрика влада вдалася до технології висування «клонів». Територіальна виборча комісія з порушенням законодавства зареєструвала двох його однофамільців – безробітних 72-річного Валентина Кудрика та 56-річного Віталія Кудрика. Постанову про реєстрацію кандидатів-«клонів» підписав голова ТВК, хоча по закону повинен підписати головуючий на засіданні. Втім «ручні» суди закривають очі на порушення закону.

Чому «зелена» влада грає на користь заможних забудовників й бізнесменів, а не тих, хто розвиває регіон – відкрите питання. При цьому вони вже йдуть на відкриті порушення. Мабуть, через страх та передчуття поразки.

На даний момент діючий сільський голова Софіївської Борщагівки Олесь Тимофійович Кудрик є лідером передвиборчих перегонів. Лише грубе порушення виборчого законодавства може дати владі шанс перемогти рейтингового кандидата від «Європейської Солідарності». Вважаємо такі дії «зелених» неприпустимими.

Закликаємо всіх учасників виборчого процесу дотримуватися чинного законодавства. Від правоохоронних органів вимагаємо розслідувати появу кандидатів-«клонів» та покарати порушників закону.