Команда “Європейської Солідарності” не допустить зриву опалювального сезону в Білій Церкві

40 тисяч мешканців Білої Церкви можуть залишитися в холоді через аварійний стан теплової мережі. Команда “Європейська Солідарність” рішуче виступає проти зриву опалювального сезону індустріальних масивів Леваневського та Томилівський та пропонує шляхи вирішення техногенної проблеми.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Біла Церква.

Як зазначили активісти “Європейської Солідарності” Білої Церкви, що за останні 5 років на магістральній тепловій мережі “ТЕЦ-Місто” відбулося 25 аварій. Тобто, стан теплової мережі аварійний, тому не придатний для експлуатації.

Члени команди “Європейської Солідарності” Білої Церкви пропонують шляхи вирішення техногенної катастрофи.

“Завданням депутатів округу №4 в новій міський раді є негайна реалізація одного зі сценарії: реконструкція магістралі “ТЕЦ-Місто” (340 млн грн), або будівництво міської котельні (100 млн грн)”, – йдеться в повідомлені.

БМО ПП “Європейська Солідарність Біла Церква” запевняє, що не залишить людей в холодних домівках та не допустить найгіршого сценарію розвитку подій – повного зупинення опалення на масивах.

“Це призведе до пошкодження труб у будинках через замерзлу воду. В цей же час мешканці почнуть грітися електроенергією, але ж електромережі мікрорайонів не здатні витримати і третини такого навантаження! І нарешті, без жодного джерела опалення розмерзнеться система холодного водопостачання, а слідом – каналізація”, – зазначено в повідомлені.