Ростислав Кириченко: Якщо хочете змін на краще – тоді нам з вами по дорозі

Керівник Вишгородської районної партійної організації «Європейської Солідарності», голова Вишгородської районної ради Ростислав КИРИЧЕНКО висунув свою кандидатуру на посаду Вишгородського міського голови.

У своїй передвиборчій програмі кандидат на посаду мера наголошує на ключових проблемах життєдіяльності міста, на невідкладній реорганізації та змінах у багатьох сферах, аби покращити умови життя та відпочинку мешканців міста.

– ВИБОРЦЯ СЬОГОДНІ НЕ ТАК ПРОСТО ЗАЦІКАВИТИ, АДЖЕ КОЖЕН З КАНДИДАТІВ ПРЕДСТАВЛЯЄ СВОЮ РОЗГОРНУТУ ПРОГРАМУ З ЧИСЛЕННИМИ ПЕРЕЛІКАМИ ТОГО, ЩО ПЛАНУЄ ЗРОБИТИ. НА ЧОМУ БУДЕТЕ БУДУВАТИ СВОЮ ПЕРЕДВИБОРЧУ АГІТАЦІЮ ВИ?

– Головне, до чого закликаю виборців, це подумати над тим, якою вони хочуть бачити нашу громаду. Якщо процвітаючою, у добрі та достатку, якщо хочуть змін на краще, а головне, готові до них, – тоді нам по дорозі!
Бути готовими до змін, означає не чекати, коли хтось щось зробить, а активно втручатись в усі питання, пам’ятаючи про те, що влада в демократичній державі належить народу. І не лише підштовхувати владу, а й підставляти плече в кожній справі.
Одночасно наголошуватиму і на тому, що у своєму рішенні балотуватись на міського голову я опираюсь на команду небайдужих до долі нашого краю досвідчених людей, знавців своєї справи. Наша команда разом з численними активними мешканцями Вишгородщини довела свою надійність та ефективність, відстоявши Вишгородський район. Тепер у нас нові виклики і завдання – працювати разом задля розбудови та благополуччя міської громади.

– У ВАШІЙ ПРОГРАМІ СЕРЕД ОСНОВНИХ НАПРЯМКІВ Й ПІДВИЩЕНА УВАГА ДО ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ, ЇХ ОСВІТИ, ВИХОВАННЯ, ОРГАНІЗАЦІЇ ДОЗВІЛЛЯ.

– Забезпечення якісних умов отримання освіти та її доступності – один з моїх основних пріоритетів. Це неможливо зробити у переповнених школах та дитсадках, при дефіциті кадрів.
Шлях вирішення цих питань – розробка відповідних програм для підготовки педагогів з числа місцевих мешканців, добудова приміщень шкіл та дитсадків, спорудження нових навчальних закладів (в тому числі, і через залучення інвестицій). У цю програму вписується і реконструкція та добудова приміщення центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт», яка дасть можливість дітям та молоді розвивати свої таланти та вподобання.
Освіта повинна бути різнопланова і давати дітям можливість найповніше розкрити свої здібності. Адже те, що ми вкладемо в наших дітей сьогодні, напряму пов’язано з тим, якою буде держава завтрашнього дня.

– ЧЕРЕЗ ЕКОНОМІЧНІ НЕГАРАЗДИ ТА НЕСПРИЯТЛИВУ ЕКОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ СЬОГОДНІ В ЗОНІ РИЗИКУ НЕ ТІЛЬКИ ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ, А Й ДІТИ. НА ВАШУ ДУМКУ, В МІСЬКІЙ ГРОМАДІ МОЖЛИВО ЗНАЙТИ РЕСУРСИ ДЛЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ, АКТИВІЗАЦІЇ ПРОЦЕСІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я?

– У пакеті напрацювань щодо розвитку міста закладаю відновлення профілактичних заходів в освітніх закладах, на підприємствах та в установах, оздоровлення дітей, належну увага фізичній культурі та спорту, покращення якості та розширення мережі послуг, які надають заклади охорони здоров’я.

– ТРАНСПОРТ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДЯН. БЕЗПЕРЕЧНО, ПИТАННЯ ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ВІДОБРАЗИЛОСЬ І У ВАШІЙ ПРОГРАМІ.

– Безумовна основа сучасного транспортного сполучення – комфортні умови та надійний перевізник. Акценти – на сполученні з містом Київ, іншими населеними пунктами району, на розвитку міського транспорту, можливості розвитку електротранспорту. Для безпечного пересування – створення велодоріжок і велопарковок.
У розрізі стану доріг та безпеки руху – облаштування третього виїзду з вулиці Кургузова, ремонти доріг, розширення дорожнього полотна на вулиці Київській, пониження бордюрів по всьому місту для зручності та доступності пересування маломобільних верств населення.
Але, за великим рахунком, акцент треба робити не тільки на цьому, а й на створенні нових робочих місць, щоб вишгородці мали роботу поруч з домом, а не їхали кудись. А до Києва – то так, на екскурсію по цікавих місцях чи в театр. Хоча, з часом, сподіваюсь, матимемо змогу облаштувати приміщення для театру і у Вишгороді. Скажімо, у тому ж таки центрі «Дивосвіт» – після реконструкції.

– А ЯК ЩОДО НАЛЕЖНИХ УМОВ ПОБУТУ ТА ВІДПОЧИНКУ МЕШКАНЦІВ ВИШГОРОДА?

– Зосередимо увагу на утепленні фасадів старих будинків, забезпеченні освітлення прибудинкових територій, налагодженні належного водопостачання, облаштуванні зливової каналізації та інших питаннях, що впливають на якість життя громадян.
Для Вишгорода на часі – муніципальний ринок; ландшафтний парк за стадіоном «Енергетик»; міський пляж та прогулянкова зона вздовж Набережної з берегоукріпленням промзони; для підтримки людей поважного віку – створення єдиного центру для розміщення ветеранських організацій, районної організації Товариства Червоного Хреста й Територіального центру соціального обслуговування. До речі, тут, в центрі, плануємо розмістити і Музей історії Вишгорода, оснащений за сучасними технологіями, щоб зацікавити дітей та молодь.
Під усі ці проекти і зміни крім бюджетних коштів потрібні ще й інвестиції. Усвідомлюючи важливість участі у грантових програмах, планую створити у місті відповідний структурний підрозділ.
За великим рахунком, у своїй програмі акцентую увагу на тих справах, об’єктах і питаннях, де, на мою думку, потрібно щось змінити, удосконалити, доопрацювати. А проблем існує досить багато на кожному напряму життєдіяльності міста. Їх треба вирішувати невідкладно. І вирішувати, враховуючи постійно зростаючу чисельність населення, впроваджувати нові технології, залучати кращий міжнародний досвід. Єднаймося! разом – ми сила!