За сприяння членів команди “Європейської Солідарності” американські інвестори вкладатимуть кошти в будівництво Яготинського сміттєпереробного заводу

За сприяння представників Партії «Європейська Солідарність» Яготинщини американська торгово-промислова палата США погодилася вкласти інвестиції в будівництво сміттєпереробного заводу.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Солідарність Яготинщини.

Днями керівник Яготинського осередку Партії «Європейська Солідарність» Володимир Гончар разом з Володимиром Костиною та Миколою Ковботою провели зустріч з Генеральним директором ТОВ «Автоматичне приладобудування та технологічне обладнання» Пушкаренко Михайлом та директором з розвитку цієї компанії Гетьманом Андрієм.

ТОВ «Автоматичне приладобудування та технологічне обладнання» являється партнером торгово-промислової палати США, яка фінансує та проводить утилізацію ядерних відходів на ЧАЕС.

“Після звернення представників Партії «Європейська Солідарність» до даної компанії відносно Яготинського сміттєзвалища – американська торгово-промислова палата США погодилася вкласти інвестиції у цю справу та побудувати завод з повним циклом переробки”, – йдеться в повідомлені.

Як зазначають активісти, американські інвестори також розглянули питання очищення річок та озер Яготинського району та допомогу медичним обладнанням центральній лікарні.

“Було вирішено підготувати всі необхідні матеріали та документацію для подальшого опрацювання ТОВ «Автоматичне приладобудування та технологічне обладнання» та погодження з американськими інвесторами”, – наголосив Володимир Гончар.