За підтримки Руслана Кузьменка реалізовано проєкт зі вставновлення LED-освітлення на вулицях Ржищівській ОТГ

Команда “Європейської Солідарності” Ржищівської ОТГ реалізувала проєкт з освітлення вулиць. Встановлені LED-лампи на ще одній вулиці за кошти Фонду Руслана Кузьменка.

За словами очільниці Ржищівської ОТГ Крістіни Чорненької, днями завершилися роботи по встановленню LED-освітлення на вул. Гагаріна в невеличкому селі Яблунівка Ржищівської ОТГ.

“Про освітлення у Яблунівці ми подбали завчасно – ще наприкінці 2019 року було заплановано виконати цю роботу. Радію за село, бо до цього Яблунівка була у пітьмі – вуличного освітлення майже не було”, – каже керівник осередку партії «Європейська Солідарність» Ржищівської ОТГ, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко.

Також в рамках проєкту нещодавно встановлено сучасне освітлення у Півцях на вулиці Польовій та освітлено вулиці Шевченка й Комарова в Ржищеві.

“Наша команда розробляє багато таких проєктів, щоб з початку спільного фінансового року не втрачати часу на їх розробку та почати втілювати”, – наголосив Руслан Кузьменко.

Депутат підкреслив, що команда “Європейської Солідарності” має багато надолужити за кілька десятиліть бездіяльності влади.

“Важливо, щоб динаміка виконаних проєктів, які нам вдалося досягти у Ржищівській ОТГ – продовжувалася. Наша громада після виборів налічуватиме 23 села та місто Ржищів – громада займає більшу територію колишнього Ржищівського району. Це велике господарство, де постійно повинна тривати робота”, – зауважив керівник осередку партії «Європейська Солідарність» Ржищівської ОТГ .