Команда “Європейської Солідарності” Переяславщини долучилася до урочистостей з нагоди Дня захисника України

Сьогодні команда Європейська Солідарність Переяславщини на чолі з лідерами команди – чинним міським головою Тарасом Костіним та кандидатом в депутати обласної ради Олегом Косташем долучилася до урочистостей з нагоди Дня Захисника України.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Переяславщини.

У сквері біля пам’ятника воїнам-учасникам операції об’єднаних сил та антитерористичної операції партійці вшанували наших полеглих захисників хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального комплексу переяславцям, загиблим під час АТО/ООС.

“Переяславщина також має своїх героїв, чий подвиг залишиться в наших серцях. Сьогодні кільком нашим землякам було посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста» та «Почесний громадянин Переяслав-Хмельницького району», і ми вітаємо цей крок влади. Ми пишаємося своїми патріотами”, – зазначили активісти.

Члени команди наголошують, що після оновлення депутатського корпусу міської ради зроблять все належне для того, аби не зміліла пам’ять про полеглих земляків, а живі захисники не мали жодних труднощів та проблем.

“Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою. Зичимо кожному дому та кожній родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі”, – привітали захисників та захиниць партійці.