Марина Порошенко та Вікторія Сюмар привітали воїнів з Днем захисника України

Сьогодні, 14 жовтня, у м. Ірпінь Марина Порошенко разом з народною депутаткою України, лідером списку «Європейської Солідарності» до Київської облради Вікторією Сюмар привітали українських воїнів з Днем захисника України.

«ЄС – це та політична сила, яка чітко усвідомлює, що основа державності – це армія. І наша партія завжди буде віддавати належну шану захисникам України», – наголосили Марина Порошенко та Вікторія Сюмар, вручаючи подяки військовим і ветеранам російсько-української війни.

І відзначили символізм того, як багато ветеранів сьогодні балотуються до місцевих рад саме від “Європейської Солідарності”. В Приірпінні це командир 25 батальйону Київська Русь Євген Лавров, дружина загиблого комбата Олександра Гуменюка Олена Торган, Олена Павлова та багато інших.

Марина Порошенко привітала військових з Днем Захисника України у Ірпені

З самого ранку до Парку Письменників в Ірпені завітали представники Європейської солідарності, щоб привітати військових з Днем Захисника України. До урочистостей долучилася і Марина Порошенко, перший номер у списку “ЄС” до Київської міськради

Publiée par Погляд Київщина – інформаційна агенція sur Mercredi 14 octobre 2020

Також сьогодні у місцевому Парку Письменників наші однопартійці висадили яблунево-калинову алею – в пам‘ять про загиблих воїнів.

Нехай ці дерева символізують душі тих, хто поклав свої життя заради миру в Україні!