Члени команди “Європейської Солідарності” Білої Церкви наголошують про пріоритетність фінансування медицини та освіти

Члени команди “Європейської Солідарності” Білої Церкви наголошують про пріоритетність фінансування медицини, освіти, соціального захисту, культури та спорту. Адже, щоб збудувати європейську громаду необхідні освічені, здорові та культурні громадяни.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Біла Церква.

“Ми не будемо забувати про дійсно нагальні потреби житлово-комунального господарства, такі як: капітальний ремонт житлового фонду, дорожньої інфраструктури, інженерних комунікацій, комунальної котельні для опалення масиву Леваневського та Томилівська тощо”, – зазначив депутат Білоцерківської міської ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Геннадій Джугур.

Депутат наголосив, що завдання членів команди “Європейської Солідарності” також проаналізувати потреби сільських громад, які стануть частиною Білоцерківської ОТГ, та всіляко сприяти вирішенню їхніх питань.

За словами Геннадія Джегура, завдяки реформі децентралізації, яку розпочав п’ятий Президент України Петро Порошенко, власні доходи Білої Церкви зросли до 1,1 млрд грн у 2019 році.

“Право розпоряджатися цими коштами отримала міська влада. І чомусь вона вирішила їх спрямувати на все, але не на капітальні ремонти шкіл, садочків, лікарень, на придбання сучасного медичного обладнання. Виходить, асфальт і його прибирання важливіше за освічених, здорових і культурних громадян”, – каже депутат Білоцерківської міської ради від політичної партії «Європейська Солідарність».