Ірина Геращенко в Переяславі представила місцеву команду “Європейської Солідарності”

Депутатка Верховної Ради від “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко в Переяславі біля НЦК «Зустріч» представила виборцям місцеву команду “Європейської Солідарності”. До зустрічі долучилося сотні охочих, приїхала делегація з Яготина.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Переяславщини

Під час зустрічі Ірина Геращенко представила команду, яку веде в місцеві органи влади від “Європейської Солідарності”: кандидата на посаду міського голови Тараса Костіна, кандидата до обласної ради Олега Косташа, кандидатів у депутати до Переяславської міської ради (надалі ради МТГ) та Бориспільської районної ради.

«Сьогодні до місцевих виборів прикута надзвичайна увага, адже завдяки децентралізації, яка розпочалася за президентства Петра Порошенка, громади отримали колосальний ресурс для розвитку. І новообрані голови та депутати повинні правильно використовувати ці ресурси”, – наголосила депутатка.

За її словами, саме тому зараз варто не проґавити цей шанс та обрати порядних й фахових людей на місцях.

“Цього року вибори до місцевих органів влади мають абсолютну іншу тональність і вагу ніж кілька років тому. Наша політична команда дуже серйозно підходить до прийдешніх виборів. Ми раді, що до нас приєднуються ідейні, патріотичні, правильні, сильні кандидати. Також ми дуже пишаємось і тим, що в команді залишаються справжні патріоти, які не змінюють своєї позиції», – зазначила Ірина Геращенко.

Члени команди “Європейської Солідарності” кажуть, що переяславці поставилися до гості досить лояльно, ставили багато питань, а вже при особистому спілкуванні охоче фотографувалися, висловлювали Ірині Геращенко слова підтримки.

“Ми дякуємо Ірині Володимирівні за сповнений щирості візит. Ще неодноразово чекаємо на зустріч в нашому місті, нашій громаді”, – поділилися враженнями мешканці Переяслава.

Зустріч відбувалася з дотриманням протиепідеміологічних заходів.