Прийнято важливе рішення для розвитку туризму в Вишгородському районі, – Андрій Пещерін

15 жовтня на засіданні Київської обласної ради розглянуто звернення кандидата в депутати Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Андрій Пещерін та прийнято позитивне рішення щодо надання територіям майбутньої Пірнівської сільської об’єднаної територіальної громади статусу Курорту місцевого значення. Це – перемога для розвитку туризму в Вишгородському районі.

Про це повідомив на своїй ФБ-сторінці Андрій Пещерін.

“Це, звісно, тільки перший крок. Попереду ще визначення місцевою владою (разом з громадськістю та вченими) особливо цінних рекреаційних територій, розробка та затвердження Проекту цього Курорту на рівні ОТГ і багато іншої необхідної роботи. Але процес цей отримав офіційне погодження! Впевнений, що ця подія матиме історичне значення для Пірнівської об‘єднаної територіальної громади”, – наголосив депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”.

На фото Андрій Пещерін.разом з головою Пісківської ОТГ Мельниченко Анатолієм Миколайовичем та Олександр Дзюба

При цьому Андрій Пещерін зауважив, що створення курортної зони не зашкодить існуючим промисловим підприємствам та створенню нових виробництв (якщо на це буде воля громади), а навпаки – дасть ще більший поштовх до їх розвитку.

“Бо в Стратегічному плані Курортної зони під рекреацію відводяться лише окремі території, а не вся громада в цілому. Саме місцева рада, депутати ОТГ будуть відповідальними за відповідне планування”, – каже Андрій Пещерін.

Партієць наголосив, що статус курортної зони дає чимало переваг: cтворення нових робочих місць для пірнівчан; джерело дуже суттєвого наповнення бюджету громади; збереження мальовничої природи краю.

За словами члена команди “Європейської Солідарності”, цим рішенням Київською обласною радою доручено обласній державній адміністрації підготувати обласну цільову програму щодо розвитку закладів відпочинку та оздоровлення та обласну програму щодо розвитку туризму, в яких урахувати створення цієї курортної зони. А це означає – додаткове цільове фінансування цього напрямку з державного бюджету.

“Офіційне визнання території Пірнівської ОТГ курортною зоною вже зараз значно підвищує інвестиційну привабливість нашої громади. Тож сподіваюсь, що шановні майбутні депутати Пірнівської ради відповідально підійдуть до цієї можливості”, – наголосив партієць.