З обласного бюджету виділено 500 000 грн на вирішення проблем з водоймищами на Кагарличчині, – Віталій Карлюк

На позачерговій сесії Київської обласної ради мінімальна більшість депутатів проголосувала за важливе рішення для вирішення проблеми з водоймищами на Кагарличчині. З обласного бюджету виділено 500 000 грн. на виготовлення проекту розчищення русла річки «Безіменна».

Про це повідомив на своїй ФБ-сторінці депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Віталій Карлюк.

“До мене, як до депутата обласної ради, звернулися мешканці с. Мирівка, що на Кагарличчині, щодо проблем з водоймищами. Щоб їх вирішити, потрібно розчищати русло річки «Безіменна». Я вніс відповідні подання до департаменту екології КОДА”, – каже Віталій Карлюк.

Як зазначив депутат, на позачерговій сесії (крайній цього скликання) ним було проведено активну роз‘яснювальну роботу серед колег щодо важливості цієї проблеми. Мінімальна більшість депутатів проголосували за.

“Рішення прийнято. Буде виділено з обласного бюджету 500 000 грн на виготовлення проекту розчищення русла річки. Після реалізації цього проєкту значно покращиться екологічна ситуація в селах мого округу: в Мирівці, Бендюгівці, Ставах, Шпендівці та інших”, – наголосив Віталій Карлюк.