Завдяки депутатам від «Європейської Солідарності» опалювальний сезон в Переяславі розпочнеться згідно з графіком

За ініціативи депутатів від «Європейської Солідарності» мешканці Переяслава будуть з теплом в оселях згідно з запланованим графіком. Відповідне рішення прийнято на позачерговій сесії Київської обласної ради.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Київщини.

Як зазначено в повідомлені, через значні борги населення за спожитий природній газ заборгованість КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» перед оптовими продавцями та власниками ресурсу склала 7, 1 млн грн. Підприємство не мало змоги погасити цю суму самостійно. Таким чином, старт опалювального сезону в Переяславі був фактично на межі зриву.

“За ініціативи фракції «Європейської Солідарності» в Київоблраді і безпосередньо в. о. голови Київської обласної ради Тетяни Семенової було оперативно розроблено обласну цільову програму підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області і запобігання їх банкрутству на 2020-2022 роки”, – наголосив Голова «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.

За словами Тетяни Семенової, відповідний документ прийнято 15 жовтня на позачерговій сесії Київської обласної ради.

“Завдяки цьому рішенню підприємству «Переяслав-Хмельницьктепломережа» компенсують суму боргу і опалювальний сезон в Переяславі розпочнеться вчасно”, – зазначила в. о. голови Київської обласної ради.