На місцевих виборах на Київщині готуються фальсифікації, – «Європейська Солідарність»

Київська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» заявляє про підготовку фальсифікацій на місцевих виборах на Київщині.

Про це йдеться в заяві Київської територіальної організації партії «Європейська Солідарність».

«У селі Петропавлівська Борщагівка зафіксоване аномальне зростання кількості виборців. За місяць число виборців зросло на 1100 осіб», – констатують автори заяви.

Як свідчать дані Державного реєстру виборців, на який посилаються в «ЄС», станом на 30 серпня 2020 року в Петропавлівській Борщагівці, що входить до Борщагівської ОТГ, кількість зареєстрованих виборців становила 10638 осіб. В результаті зміни виборчої адреси станом на 30 вересня кількість виборців зросла до 11782, тобто збільшилась на 1144 особи.

«Розуміючи неминучість поразки на виборах, влада вдається до брудних технології та цинічного порушення виборчого законодавства», – йдеться в заяві партії.

«Європейська Солідарність» вимагає від правоохоронців розслідувати факт аномального зростання кількості виборців в Петропавлівській Борщагівці.

Нагадаємо, виборчий процес до Борщагівської ОТГ вже супроводжувався скандалом. Так, територіальна виборча комісія з порушенням законодавства зареєструвала двох «клонів», щоб вибити з перегонів кандидата на голову Борщагівської ОТГ від партії «Європейська Солідарність» Олеся Кудрика.