За підтримки членів команди “Європейської Солідарності” до Білої Церкви завітав Митрополит Епіфаній

За сприяння членів команди “Європейської Солідарності” до Білої Церкви завітав Блаженніший Митрополит Епіфаній. На запрошення Білоцерківської Свято-Покровської громади Предстоятель Православної Церкви України звершив чин освячення Хреста і наріжного каменя та заклав капсулу під будівництво Трапезного Храму Святого Миколая.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці Європейська Солідарність Біла Церква.

Як зазначено в повідомлені, Блаженнішого Митрополита із хлібом зустріли дітки недільної школи та парафіяни Храму із запрошеними гостями міста і району.

“В кінці Богослужіння були вручені церковні нагороди лікарям білоцерківської інфекційної лікарні, які щоденно невтомно працюють, рятуючи хворих”, – повідомляють партійці.

Від Білоцерківської громади члени команди “Європейської Солідарності” Джегур Геннадій і Куцар Максим подякували за молитву його Блаженству та вручили ікону Богородиці.

“На запрошення Митрополит Епіфаній також відвідав Храм Святого Георгія на Замковій горі, де під час екскурсії Олена Ткач розповіла цікаві історичні факти Храму та подарувала книгу Браницьких”, – зазначено в повідомлені.

Наприкінці зустрічі всі бажаючі отримали благословіння і зробили спільну фотографію на пам’ять.

“Хай усіх вас дорогі друзі, дорогі парафіяни, береже всемилостивий Господь. Ми віримо у те, що незабаром ми спільними зусиллями побудуємо новий Божий Храм”, – сказав Блаженнійший Митрополит Епіфаній.