На партію “Європейська Солідарність” у Борисполі йде цілеспрямована атака – Володимир Борисенко

Кандидат на міського голову Борисполя від “Європейської Солідарності” Володимир Борисенко розповів про відсутність належних умов для проведення виборів на дільницях в умовах пандемії коронавірусу в прямому телеефірі на телеканалі “Прямий”.

За словами Володимира Борисенка, із 42 виборчих дільниць у місті Борисполі жодна немає можливості щодвігодини проводити дезінфекцію приміщення у день голосування.

Також кандидат звернув увагу, що чинна влада, – як місцева, так і центральна, – найбільше критикує партію “Європейська Cолідарність”.

“Водночас їх не турбує участь у виборах ОПЗЖ та партії Шарія. На партію “Європейська Cолідарність” йде цілеспрямована атака”, – заявив Володимир Борисенко.

Також кандидат назвав “передвиборчою технологією” заяви “слуг народу” про перенесення другого туру виборів міських голів.

“У суботу, у день тиші по телебаченню можуть оголосити, що через складну епідеміологічну ситуацію переносяться вибори, а дрібним шрифтом написати про перенесення другого туру виборів міських голів. Це робиться для того, аби думаючі люди не прийшли на вибори”, – заявив кандидат на посаду міського голови Борисполя Володимир Борисенко.