На Макарівщині буде зроблено капітальний ремонт вуличного освітлення, – Тетяна Семенова

В рамках обласної програми енергозбереження на Макарівщині буде реалізовано ще один важливий проєкт. Загальна сума співфінансування з обласного бюджету складає 1 млн 20 тис грн.

Про це повідомила на своїй ФБ-сторінці перша заступниця голови Київської облради, депутат від “Європейської Солідарності”  Тетяна Семенова.

За словами Тетяни Семенової, в рамках проєкту буде зроблено капітальний ремонт вуличного освітлення на п’яти вулицях села Грузьке, а саме: вул. Шевченка, Брусилівська, Берегова, Новоселиця та Слобідська.

“Варто зазначити, що ініціатором включення до програми цих об’єктів виступав Давід Ерікян, будучи депутатом обласної ради. А ми, протягом останнього року, доводимо справу до логічного завершення”, – наголосила перша заступниця голови Київської облради.

Депутат від “Європейської Солідарності” зауважила, що дані об’єкти з різних причин тричі виставлялись на торги департаментом ЖКГ та енергоефективності КОДА.

“І ось ми на фінішній прямій. Вже визначено переможця, залишилось лише власне і зробити сам капітальний ремонт. Реалізація цих проектів в часі – це два роки розробки документації, кошторисів, експертиз, рішень комісій та сесій, торгів, тощо.”, – додала Тетяна Семенова.