Не дозволю на території Боярської громади розмістити сміттєзвалище та забудувати парк, – Вадим Гедульнов

Члени команди “Європейської Солідарності” на чолі з депутатом Києво-Святошинської районної ради, очільником «Європейської Солідарності» в районі Вадим Гедульнов виступають проти розміщення сміттєзвалище на території Боярської громади та забудови парку Шевченка. Про це партійці наголосили боярчанам, презентуючи Програму команди.

Результати зустрічі Вадим Гедульнов оприлюднив на своїй на ФБ-сторінці.

За словами депутата, мешканців будинку на вул. Білогородська, 27 турбує бажання діючого міського голови розмістити сміттєзвалище та перспектива сотень сміттєвозів, які можуть поїхати вулицями Боярки.

Як зазначив партієць, люди також виступають категорично проти забудови гектарів парку імені Шевченка та лісів Боярської громади.

“Ще раз хочу наголосити – я не дозволю розмістити сміттєзвалище на території нашої громади та не дам забудувати парк Шевченка! Ліси та парки – не місце для забудови”, – запевнив громаду Вадим Гедульянов.

Як зазначено у повідомлені, мешканці також скаржаться на питання жахливих доріг, аварійного стану житлових будинків, нестачі місць в садочках та багато інших проблем.

“Ми відповіли на всі питання наших виборців, презентували Програму нашої команди та запропонували шляхи вирішення топових міських проблем”, – резюмував Вадим Гедульянов.