За сприяння членів команди “Європейської Солідарності” на Васильківщині будується сучасний парк

За підтримки партійців “Європейської Солідарності” в селі Путрівка на Васильківщині втілюється в життя проєкт сучасного парку. Днями кандидат у депутати до Київської обласної ради Владислав Одинець спільно з кандидатом на посаду Глевахівського селищного голови Світлана Лєбєдєва обговорили питання щодо будівництва.

Про це повідомляє на своїй ФБ-сторінці Владислав Одинець.

За словами депутата, проєкт створення сучасного парку в селі Путрівка розроблено членами команди “Європейської Солідарності” спільно з Путрівською сільською радою ще у 2018. Поетапно він втілюється в життя.

“Це питання є важливим, адже в такому великому селі досі немає місця для проведення офіційних святкувань, фестивалів, та й просто щоденного відпочинку для жителів села”, – наголосив Владислав Одинець.

За словами партійця, на сьогодні вже зроблено чимало.

“На території школи встановлено: дитячий майданчик з елементами інклюзії, багатофункціональний майданчик для різних видів спорту, workout- майданчик, тренажерне обладнанням для занять спортом для всіх груп м’язів зі штучним газоном”, – йдеться в повідомлені.

Парк в с.Путрівка

Сьогодні спільно з кандидатом на посаду Глевахівського селищного голови Світлана Лєбєдєва від нашої команди Європейська Солідарність обговорили питання щодо 🌳БУДІВНИЦТВА ПАРКУ в с.ПУТРІВКА☝️Це питання є важливим, адже таке велике село досі НЕ МАЄ МІСЦЯ ДЛЯ проведення офіційних святкувань, фестивалів, та й просто щоденного відпочинку для жителів села.▶️️Спільно з Путрівською сільською радою у 2018 році ми розробили ПРОЄКТ створення сучасного парку в с.Путрівка, який ми ПОЕТАПНО впроваджуємо в життя.✅ПЛАНУЄМО зробити тут нову паркову зону з зоною для проведення масових заходів, ігровими майданчиками для малечі, вільною зоною Wi-Fi, креативними садовими меблями та красивими фотозонами.✅ УЖЕ ЗРОБЛЕНО:🔹️️На території школи встановлено дитячий майданчик з елементами інклюзії 🏀🎾️Встановлено багатофункціональний майданчик – для різних видів спорту: футбол, волейбол, теніс та ін.🔹️️workout- майданчик💪️тренажерне обладнанням для занять спортом для всіх груп м’язів зі штучним газономЦе дійсно має бути європейський парк.✅Я переконаний, що спільними зусиллями команди ми реалізуємо цей проєкт.❗КРОК ЗА КРОКОМ #БудуємоЄвропейськуГромаду Як депутат обласної ради та наша команда Європейська Солідарність. Васильківщина постійно працюємо над втіленням таких важливих і потрібних проєктів.#НамтутжитиЄвропейська Солідарність КиївщиниПутрівський НВКВладислав Одинець Світлана Лєбєдєва

Publiée par Владислав Одинець – Vladislav Odynets sur Mercredi 21 octobre 2020


Як зазначає Владислав Одинець, далі у планах: зробити нову паркову зону з зоною для проведення масових заходів, ігровими майданчиками для малечі, вільною зоною Wi-Fi, креативними садовими меблями та красивими фотозонами.

“Це дійсно має бути європейський парк. Я переконаний, що спільними зусиллями команди ми реалізуємо цей проєкт. Як депутат обласної ради разом з командою Європейська Солідарність. Васильківщина постійно працюємо над втіленням таких важливих і потрібних проєктів”, – наголосив депутат.