Результат «Європейської Солідарності» у Харкові, Одесі та Києві – це відповідь політтехнологам, які нав’язували міф про «регіональну партію», – Вікторія Сюмар

Результати, які відповідно до екзитполів отримає партія «Європейська Солідарність» у Харкові, Одесі, Києві та інших містах – це відповідь політтехнологам «слуг», які намагалися протягом кампанії нав’язати образ «регіональної партії Галичини».

Про це у Facebook пише народна депутатка Вікторія Сюмар.

«Харків – 9,17%, Одеса -12,3%, Київ – 17,8% за «Європейську Солідарність» відповідно до екзит-полів Студії Шустера. Це відповідь технологам слуг, які кілька місяців відпрацьовували тезу, що Європейська Солідарність – це «регіональна партія Галичини», і що в результаті ми опинимося в «електоральному гетто», – пише Вікторія Сюмар.

«Привіт вам, колеги, з «гетто» Харкова, Одеси, Дніпра, Києва і, звісно, вам передає привіт Львів, де ви не заходите в міськраду. Символічний привіт. Ну і запам’ятайте – проукраїнські партії в Україні ніколи не будуть «регіональними», а «Європейська Солідарність» – точно проукраїнська, і проєвропейська. А от «какаяразніца» – дуже тимчасова історія. За місяць рейтинг регіональних партій розтане. І опиниться точно не у вас», – прогнозує Вікторія Сюмар.