«Ліві» бюлетені, тітушки, погрози: в Кагарлицькій ОТГ тривають фальсифікації

ТВК, перерахувавши бюлетені однієї з дільниць Кагарлицької ОТГ, виявила у пачці «Нашого краю» 24 «лівих» бюлетенів – зіпсованих та з інших партій.

Про це на своїй сторінці в ФБ повідомляє депутат Київської обласної ради, кандидат до Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Віталій Карлюк.

«Пізніше нам вдалося з‘ясувати від члена нашої комісіі на цій дільниці, що кандидат від «Нашого краю» Григорій Кулініченко стояв над членами комісії і змушував підкладати «ліві» бюлетені в стопку до «Нашого краю» зі словами: «Робіть, вам тут жити». Людей залякують звільненнями з роботи їх та їхніх близьких!» – зазначив Віталій Карлюк.

Також політик розповів про підозри щодо схожих ситуацій на інших дільницях.

«Коли члени ТВК озвучили позицію щодо перерахунку бюлетенів на деяких дільницях, а саме Переселення, Стави, Ліщинка, Шубівка, Землянка, та інших — у представників «Нашого краю» почалася сильна паніка. Вчора ввечері представники «Нашого краю», а саме О. Широкоступ, І. Семцов, В.Бут викликали партійних «босів» з Києва, а також 15 тітушок та залякували, погрожували комісії ТВК, вимагаючи приймати швидко, під покровом ночі, всі протоколи, такими як є!» – говорить Віталій Карлюк.

Команда “Європейської Солідарності” Кагарличчини та інші партії мають твердий намір відстоювати свої результати та протистояти масовим фальсифікаціям від «горе господарників».