Кагарлицька міська ТВК виявила понад 50% фальсифікованих бюлетенів на користь “Нашого краю”

При перерахунку голосів по ДВК №542 (село Мирівка) Кагарлицька міська ТВК виявила понад 50% фальсифікованих бюлетенів на користь “Нашого краю”. За виявленими фактами складено протокол та відкрито кримінальне провадження. Триває перерахунок на інших дільницях.

Про це повідомляє депутат Київської обласної ради, кандидат до Київської обласної ради від «Європейської Солідарності»  Віталій Карлюк.

Як зазначено у повідомлені, за підсумками перерахунку по Мирівці на сьогодні найбільше порушень виборчого законодавства з боку «Нашого краю». Фальсифікація сягає понад 51 %.

Віталій Карлюк наводить цифри:

1. В протоколі по ОТГ, зданому дільничною комісією з Мирівки зараховано за «Наш край» 33 бюлетені. Після перерахунку дійсних залишилося лише 16, а 17 бюлетенів викинуто з метою покращення результату.

2. По голові ОТГ: в протоколі мирівської ДВК подано 112 бюлетенів за Панюту, але після перерахунку виявили лише 108 (1 докинутий з чужої партії, 1 зіпсований, а ще 2 приплюсовані на самому протоколі).

3. В протоколі до Обухівської райради за протоколом 22 бюлетені. Після перерахунку – 20.

4. В протоколах на область в «Нашого краю» 31 бюлетень, після перерахунку виявлено 29.

“Щодо “Європейської Солідарності”: по ОТГ перерахунок підтвердив попередній протокол ДВК; по голові ОТГ також цифри збіглися з попереднім протоколом; до Обухівської райради з 27-ми виявлених 1 зіпсований; на область 49 бюлетенів підтвердилися й після перерахунку”, – зазначив Віталій Карлюк.

Нагадаємо, при перерахунку Горохового виявлено понад 20% фальсифікацій «Нашим краєм».

Найближчими днями перераховуватимуть решту дільниць. “Європейська Солідарність” та всі інші партії (окрім «Нашого краю») мають твердий намір виявити всі порушення та нахабні фальсифікації”, – наголосив депутат.