ОПЗЖ намагається дестабілізувати ситуацію на Київщині після програшу на місцевих виборах, – заява «ЄС»

«П’ята колона» Кремля – ОПЗЖ намагається дестабілізувати ситуацію на Київщині після програшу на місцевих виборах.

Про це йдеться в заяві Київської територіальної організації «Європейської Солідарності».

«Після повного фіаско на виборах кандидата на голову Ржищівської ОТГ Миколи Спичака, команда ОПЗЖ пішла на чергову брудну провокацію – подала позов до суду на членів виборчих дільниць Ржищева з вимогою визнати недійсними протоколи двох найбільших дільниць міста», – йдеться в заяві.

«Особливе занепокоєння викликає той факт, що розглядати справу буде суддя Козіна Світлана Миколаївна, яка напередодні виборів вже приймала рішення на користь Миколи Спичака, а саме 2 жовтня поновила його на посаді мера міста після висловленої йому недовіри депутатським корпусом. Слід відзначити, що цю справу суддя розглядала 4 роки, а за три тижні до виборів винесла рішення на користь Спичака», – стверджують автори заяви.

За інформацією партійців, з позовом до суду про скасування результатів виборів на низці дільниць звернулися також представники партії «Рідна країна» Тетяни Марченко.

«Саме від цієї партії на місцевих виборах балотувалися чоловік судді – Олександр Козін та її мати Надія Худобець. Партія не набрала п’ятивідсотковий бар‘єр, щоб потрапити у раду», – констатують автори заяви.

«Європейська Солідарність» закликає всіх учасників виборчого процесу та просто небайдужих виборців прийти до Ржищівського міського суду, де 30 жовтня о 10.00 буде розглядатися позов ОПЗЖ, та захистити результати виборів.