Спроба ОПЗЖ через суд скасувати результати виборів – це політичний фарс, – Руслан Кузьменко

«Європейська Солідарність» вважає сьогоднішнє засідання Ржищівського міського суду у справі за позовом ОПЗЖ про скасування результатів виборів на двох найбільших дільницях міста політично мотивованим.

Про це в коментарі телеканалу «Прямий» заявив депутат Київської обласної ради, кандидат у депутати до облради від «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко.

За його словами, жодних підстав для звернення до суду немає, оскільки нема жодної скарги від учасників виборчого процесу, жодного акту чи заяви про порушення.

«Цей позов від ОПЗЖ – це просто політичний фарс», – заявляє Кузьменко.

На думку депутата, причина позову від ОПЗЖ – помста за поразку.

«Партія ОПЗЖ завжди вважала Ржищів своєю вотчиною. Лідер цієї партії в Київській області Олександр Качний родом звідси, і він завжди вважав, що це місто – його місто. Але люди дали гідну оцінку і Качному, і ОПЗЖ. Виборці на цих виборах підтримали «Європейську Солідарність», підтримали інші партії, але не підтримали партію ОПЗЖ та їхніх партнерів по коаліції», – вважає Кузьменко.

За словами депутата, є всі підстави вважати, що суддя Козіна Світлана Миколаївна є політично мотивованою в цьому процесі, адже її чоловік та мати балотувалися на цих виборах від політичної партії «Рідна Україна», яка є партнером ОПЗЖ на місцевому рівні, та програли вибори.

Окрім того, за три тижні до виборів суддя Козіна поновила на посаді голови громади нинішнього кандидата від ОПЗЖ Миколи Спічака: справа розглядалася 4,5 роки після висловлення недовіри депутатським корпусом.

За словами Кузьменка, на всіх 20 дільницях Ржищівської громади перемогу здобула «Європейська Солідарність».

«Скасування протоколів по двох найбільших дільницях міста вплине на результат партії в області, в громаді та на кількість місцевих депутатів», – констатує депутат.