План ОПЗЖ скасувати результати виборів не спрацював: суддя Ржищівського міського суду взяла самовідвід

Адвокати, які представляють інтереси громади Ржищева у справі за позовом ОПЗЖ про скасування результатів виборів на двох найбільших дільницях міста, подали клопотання про відвід судді Світлани Козіної. Аргументували це тісними дружніми та родинними зв’язками пані Козіної з учасниками виборчого процесу. Суддя не погодилася з аргументами, але все ж клопотання задовольнила.

Про це в ефірі 5 каналу повідомив депутат Київської обласної ради, кандидат у депутати до облради від «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко.

«Ми не дозволимо ОПЗЖ просто перемножити на нуль волевиявлення двох тисяч людей. Те, що суддя взяла самовідвід,  – беззаперечно наша перемога. Громада відстояла інтереси  виборців», – зазначив Руслан Кузьменко.

За словами депутата, наразі у справі чергова пауза.

«В подальшому ми будем слідкувати, до кого потрапить ця справа, в якому суді її розглядатимуть. І, звісно ж, будемо і надалі відстоювати інтереси людей. Громада має отримати депутатів, за яких голосувала а не тих, яких хотіли нав’язати в суддівських кабінетах», – наголосив Кузьменко.

Нагадаємо, після програшу на місцевих виборах представники ОПЗЖ намагаються визнати вибори в Ржищівській ОТГ недійсними.

За словами Руслана Кузьменка, партія ОПЗЖ завжди вважала Ржищів своєю вотчиною. Лідер цієї партії в Київській області Олександр Качний родом звідси, і він завжди вважав, що це місто – його місто. Але люди дали гідну оцінку і Качному, і ОПЗЖ. Виборці на цих виборах підтримали «Європейську Солідарність», підтримали інші партії, але не підтримали партію ОПЗЖ та їхніх партнерів по коаліції, – констатував Кузьменко.