«Це вже не смішно, але в США реально швидше оберуть президента, ніж ми місцеву владу», – Віталій Карлюк

Згідно з паралельними підрахунками голосів, «Європейська Солідарність» отримує 4 мандати до Кагарлицької ОТГ.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк.

«Офіційних результатів місцевих виборів, на жаль, досі немає. Це вже не смішно, але в США реально швидше оберуть президента, ніж ми місцеву владу.  Вчора голова Кагарлицької міської ТВК не змогла належним чином здати протоколи в Київську обласну ТВК— їх повернули на уточнення. Тож чекаємо ще», – зазначив Віталій Карлюк.

За його словами, до Кагарлицької ОТГ від «Європейської Солідарності» отримують мандати:

  • Віталій Карлюк
  • Віталій Таран
  • Світлана Синюк
  • Людмила Сушко

Кагарлицька міська ТВК перерахувала низку дільниць по Кагарлицькій ОТГ. Факти фальсифікацій на окремих дільницях сягали понад 50%, в стопках «Нашого краю» знайшлися голоси «ЄС», «Свободи», «Радикалів», «За майбутнє», «ОПЗЖ»,  – повідомив депутат.

«На фоні безвідповідальності влади на загальнодержавному рівні, сьогодні відповідальність місцевих рад зростає в рази! Особливо в непростий час економічної, політичної та медичної криз. Завдяки розпочатій Петром Порошенком децентралізації, боротися з цими викликами на рівні ОТГ стало значно легше. Але. Жодних ілюзій. Перед нами всіма – авгієві стайні. Доведеться добряче попрацювати і забруднитися лайном, щоб усе прибрати. Окремо звертаюся до тих, хто йшов в раду виключно з метою «попиляти бюджет», «сісти на потоки» та «прихватити землі». Мовою сленгу — попустіться! Ми всі —в одному човні. І цей човен — дірявий. Будете заважати його ремонтувати — підете за борт!» -наголосив Віталій Карлюк.