“Ніхто з влади навіть спроби не робить зупинити “бєспрєдєл”, – Вікторія Сюмар про те, що відбувається з українськими, не американськими виборами

6 листопада ТВК мали оголосити результати виборів – це крайній термін, визначений законом. У Київській області, для прикладу, результати досі не оголошені. При цьому – рішення ЦВК про продовження підрахунку немає. Оголошувати щось після листопада ТВК не має права. А перерахунки тривають у цілій низьці округів.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила народна депутатка від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар.

«Васильківську ТВК розпустили вчора увечері. До 11 ранку сьогодні мають бути подані нові кандидатури від партій. І завтра – оголошені результати (це рішення ЦВК по Василькову). Якщо нове ТВК не сформують – будуть нові вибори. Чому це відбувається? Бо на нижчому рівні всі місцеві «князьки при владі» намагаються шляхом уточнення протоколів «подописувати» окремим партіям (щоб сформувати більшість)  чи своїм людям», – зазначила Вікторія Сюмар.

Також народна депутатка наголосила, що наразі число захворівших під час епідемії перевищило 10 тисяч випадків на добу. Члени комісій сильно налякані часто хворіють, – підкреслила Вікторія Сюмар.

«Всі бачать навіть страшнішу річ, яку проявили ці вибори – фальсифікувати можна як хочеш і коли хочеш. Були б гроші. І ніхто з влади навіть спроби не робить зупинити “бєспрєдєл”. Верховного вождя викуповують в «теплих ваннах», мовляв, ось це ще дотягнемо і точно буде наша більшість попри програш. Місцеві вождики почуваються при цьому повністю безкарними. Це вже не про інституційну слабкість. Це про знищення інститутів держави. Бо всі ті члени ДВК побачили повний державний параліч на фоні масового бєспрєдєлу і абсурду»,  – зауважила народна депутатка.