«Надзвичайно приємно бути причетним до появи в області нових спортивних об’єктів, будувати й відкривати їх, спостерігаючи радість дітей», – Руслан Кузьменко

У Ржищеві на території ліцею «Лідер» відкрито поле для міні-футболу, з  мультифітнесстанцією та тренажером для людей з інвалідністю. А в гімназії «Гармонія» відтепер облаштовано новий воркаут-майданчик з 11 вуличними тренажерами.

Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної ради, з посиланням на пресслужбу Управління молоді та спорту КОДА.

Будували  мультифункціональні майданчики за обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініційовано за підтримки депутатів Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”. В рамках Програми було закуплено та передано спортивне обладнання та технологічні комплектуючі. А вже облаштовували об’єкти коштом місцевого бюджету.

В урочистій церемонії відкриття спортивних об’єктів взяли участь начальник Управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, очільниця Ржищівської ОТГ Крістіна Чорненька та депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко.

Руслан Кузьменко подякував начальнику Управління молоді та спорту КОДА Сергію Тимофєєву за розвиток спортивної інфраструктури.

“Мені як депутату надзвичайно приємно бути причетним до появи в області нових спортивних об’єктів, будувати й відкривати їх, спостерігаючи радість дітей. І надалі депутати «Європейської Солідарності» підтримуватимуть такі спортивні ініціативи, як обласна цільова програма “Київщина спортивна” – наголосив Руслан Кузьменко.