«Європейська Солідарність» перемогла на виборах до Київської облради і отримала 25 мандатів – Вікторія Сюмар

«Європейська Солідарність» посіла перше місце на виборах до Київської обласної ради і отримала 25 мандатів. Про це народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар повідомила на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«17 днів знадобилося ТВК, аби нарешті підвести офіційні результати виборів до Київської обласної ради. Можливо, так довго рахували, бо впевнене перше місце тут отримала «Європейська Солідарність». Наш результат майже сто тисяч голосів», – наголосила вона.

«Відтак в “ЄС” буде 25 депутатів, 22 – в “Слуг”, по 14 в “За Майбутнє” та в “Батьківщини”, 9 в ОПЗЖ»,- зазначила народна депутатка.

Також вона наголосила, що «Європейська Солідарність» готова до формування більшості в Київській облраді з проукраїнськими силами.

«Ми готові до переговорів з проукраїнськими політичними силами, які поділяють наші програмні засади в області. Воля виборців в області очевидна – формування більшості на чолі з ЄС»,- написала вона.

Вікторія Сюмар подякувала голові Київської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Георгію Цагареішвілі та всій команді ЄС Київщини за роботу під час виборів та під час непростого захисту результату.

«Ми також виграли голів десяти ОТГ області. Але оголошення їх переможцями поки затягують всіма можливими способами. Попереду оскарження результатів в Василькові, де в нас просто вкрали мандати, перевибори в Українці, Броварах та Борисполі», – наголосила народна депутатка.

«В кожному з цих міст будемо боротися за перемогу», – резюмувала Вікторія Сюмар.