“Європейська Солідарність” вимагатиме у суді перерахунку бюлетенів по виборах депутатів Васильківської міськради

«Європейська Солідарність» заявляє про спроби фальсифікувати вибори до Васильківської міської ради та вимагає перерахунку бюлетенів.

Так, згідно даних протоколів з ДВК, «Європейська Солідарність» здобула як мінімум 7 мандатів у міській раді. В той же час, на сайті ЦВК з’явилася інформація про 2 мандати. За даними паралельного підрахунку, який проводився партією, ані партія «Перемога Пальчевського», ані «Пропозиція» не проходили до міськради.

Натомість, за інформацією на сайті ЦВК, сьогодні ці політичні сили мають бути представленими в раді. Як свідчать дані нашого партійного підрахунку голоси вкрадено і в інших партій учасників виборчого процесу.

«Європейська Солідарність» заявляє про неприпустимість фальсифікації результатів виборів у Василькові та вимагатиме у суді перерахунку бюлетенів по виборах депутатів міської ради.

Закликаємо представників інших політичних партій, учасників виборів захистити право мешканців Василькова на чесні вибори. Ми не дозволимо сфальсифікувати вибір васильківчан!