Олександр Туренко здобуває перемогу на виборах Українського міського голови, – Вікторія Сюмар

У другому турі виборів Українського міського голови кандидат від “Європейської Солідарності” Олександр Туренко впевнено переміг кандидатку від партії влади. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила народна депутатка України від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар.

За Олександра Туренка віддали свій голос 51,5% мешканців Української ОТГ – 2852 виборців, Оксана Кирилюк (Слуга народу) отримала 2450 голосів,  – повідомила Вікторія Сюмар.

«Зважаючи на те, що 25 жовтня ці двоє кандидатів набрали рівну кількість голосів, зараз перевага «Європейської Солідарності» більше ніж відчутна.  На кількох дільницях ніби то знайшли біля 30 фальшивих бюлетенів за нашого кандидата, що нас сильно здивувало. Досить очевидна технологія конкурентів для того, аби мати підстави йти до суду. Думаю, це технологія слабкості, перемагати треба переконливо. І гідно визнавати поразки. І так. Українку рахували так само довго, як усю Молдову», –  прокоментувала народна депутатка.

Лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко також привітав Олександа Туренка з перемогою і подякував мешканцям Української ОТГ, які зробили свій вибір на користь європейського майбутнього.

«Вітаю Олександра Туренка із перемогою у другому турі виборів в Українці на Київщині! «Європейська Солідарність» із відчутною перевагою перемогла кандидатку від партії влади. Вдячний виборцям, які зробили свідомий вибір на користь нашої партії», – зазначив на своїй Facebook-сторінці Петро Порошенко.