Георгія Цагареішвілі обрано головою фракції “Європейської Солідарності” в Київській облраді

Сьогодні відбулося засідання фракції «Європейської Солідарності» в Київській обласній раді. Головою фракції одноголосно обрано керівника обласної організації «Європейської Солідарності», лідера фракції «Європейської Солідарності» у Київській облраді VII скликання Георгія Цагареішвілі.

Нагадаємо, з березня 2020 року Георгій Цагареішвілі очолює Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» в області. Георгій Цагареішвілі є засновником благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАДІЙНИЙ ТИЛ», який активно допомагає українській армії і добровольчим батальйонам. Зокрема, надає підтримку військовим 11 та 25 батальйонів ЗСУ, батальйонам міліції спеціального призначення «Миротворець» і «Київщина». Також Георгій Цагареішвілі керував в зоні АТО/ООС будівництвом споруд укріплення і оборони.

Заступником голови фракції стала Тетяна Семенова. Депутатка від “Європейської Солідарності” працювала виконуючим обов’язки голови Київської обласної ради, була першим заступником голови Київської обласної ради VII скликання.

Депутати також прийняли рішення висунути кандидатом на посаду голови Київської обласної ради Тетяну Семенову. Фракція закликає всіх демократичні сили в Київській обласній раді об’єднатися та підтримати Тетяну Семенову на посаду голови Київської обласної ради.

«В попередньому скликанні ми вже показали, що вміємо консолідувати сили, вміємо об’єднуватися навколо проблем Київщини, вміємо домовлятися та чітко дотримуємося домовленостей. Наша мета – побудова сильної, ефективної держави на силі громад та розвиток дієвих суспільних інституцій громадянської участі в справах держави та контролю над владою на обласному рівні», – йдеться у зверненні депутатів.