Кошти на зарплати медикам та підтримка місцевої лікарні: депутат від «Європейської Солідарності» про рішення Славутицької міськради

Виділення коштів на зарплату медиків, підтримка місцевої лікарні, кошти на компенсацію за інсулін діабетикам (програма «Турбота»), зарплати працівників АДС: такі найважливіші рішення, ухвалені депутатами Славутицької міської ради 15 грудня під час 3-ього пленарного засідання 1-ої сесії.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє депутат Славутицької міської ради від «Європейської Солідарності» Майя Руденко.

«Голосування було фантастичним: голосували одноголосно. Працювати було просто: всі питання ми обговорили і опрацювали наперед. Ми – це самостворена депутатська група у складі «Європейської Солідарності», Голосу, За майбутнє, Ветеранів Афганістану, Рідного дому. Ми працювали протягом вихідних – і не шкодуємо про це: всі запитання ми зняли підчас обговорень, визначили, що треба доопрацювати, яку інформацію отримати», – розповідає Руденко.

За її словами, також створена і працює робоча депутатська група, яка разом з мером проводить підготовку до наступного засідання, яке має відбутися в найближчу п’ятницю, 18 грудня.

«На нього також виносяться важкі і неоднозначні запитання. Але ж нам ніхто й не обіцяв, що буде легко», – додає депутат.