Фракція «Європейська Солідарність» буде вимагати внесення змін до бюджету Київщини, – Алла Шкуро

Попри всі спроби провладної коаліції в Київській обласній раді усунути депутатів «Європейської Солідарності» від бюджетного процесу в області, ми відстоюватимемо інтереси кожного виборця, який віддав за нас голос. Фракція буде вимагати внесення змін до бюджету.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» пише депутат Київської обласної ради Алла Шкуро.

За її словами, пріоритетами для фракції є: «збереження фінансування освіти та культури, повне фінансування соціальних програм, які передбачають захист малозабезпечних, воїнів АТО тощо та збільшення фінансування медицини області».

Депутат відзначає, що ухвалення рішень більшістю в Київській облраді відбувається з порушенням Регламенту та низки законів.

«Кулуарність, цинічне порушення Регламенту та законів стають візитною карткою роботи нинішньої провладної більшості в Київській обласній раді. Спочатку обрали голову ради з порушенням процедури таємного голосування. Потім 39 депутатів з 84 не включили до комісій Київської обласної ради, ігноруючи подані ними заяви та законне право працювати. Тепер в ручному режимі, з голосу приймають «таємний» бюджет, якого ніхто не бачив та не може пояснити за що голосував. Але за яким, на жаль, доведеться жити цілий рік Київщині. І кожен виборець відчує на собі результати роботи цієї більшості: зменшено фінансування медицини, освіти, культури, недофінансовано соціальні програми», – пише Шкуро.