Пещерін закликає депутатів райради врятувати заклади позашкільної освіти Вишгорода

Депутат Київської обласної ради Андрій Пещерін звернувся до Вишгородської районної ради 8 скликання з проханням ініціювати засідання позачергової сесії районної ради щодо термінового розгляду питання передачі закладів, підприємств, установ, об’єктів освіти, культури, медицини та соціальної сфери у власність Вишгородської міської ради та безоплатної передачі відповідного  комунального майна зі спільної комунальної власності Вишгородського району до комунальної власності Вишгородської міської ради.

Про це Андрій Пещерін пише на своїй сторінці в «Фейсбук».

За його словами, низці закладів позашкільної освіти в Вишгородському району загрожує закриття.

«Нині ми вимушені рятувати  важливий для міста заклад позашкільної освіти «Дивосвіт», який виховав та продовжує виховувати талановитих дітей, котрі прославляють Вишгородщину не лише на обласному, а й на державному та міжнародному рівнях. А разом із «Дивосвітом» необхідно  рятувати й БК «Енергетик», й міжшкільний навчально-виробничий комбінат, і ДЮСШ з водних видів спорту. Це звісно не повний перелік комунальних  об’єктів, які Вишгородська районна рада зобов’язана передати  до Вишгородської ОТГ. Але не передає. Або передає частково. Намагається передати юридичні особи без передачі майна. Тобто борги та заробітні плати «повісити» на громаду, а майно – на собі залишити», – пояснює Пещерін.   

«Шановні обранці Вишгородської районної ради! Закликаю вас не вести політичні ігрища та не піддавати ризику долі і добробут людей, що вас обирали. Не хочеться вірити, що вашим подарунком вишгородцям під ялинку стане знищення дитячого  позашкільного життя, а педагоги та наставники залишаться без улюбленої справи та зарплати», – закликає Пещерін.