З Новим роком!

За кілька годин закінчиться 2020-ий рік. Для всіх нас він був непростим: роком переоцінки звичних для кожного речей, роком тривог за рідних, роком зміни пріоритетів. Для мене особисто цей рік був ще й роком боротьби та роком перемог.

Головні виклики, які 2020 рік поставив перед всіма нами, стали випробовуванням, насамперед, на людяність та порядність. Він навчив нас цінувати справжнє та дорожити кожною хвилиною поруч з рідними.

Але яким би він не був складним, він був надважливим та багатим на добрі справи. В перші дні епідемії коронавірусу ми змогли розгорнути Волонтерський штаб, який об’єднав тисячі небайдужих людей у Київській області. Людей з великим серцем, які готові допомагати тим, хто насправді потребував підтримки. Я радий, що серед пріоритетів у нас була допомога медикам та лікарням області. І гордий тим, що мені вдалося організувати роботу Штабу. І це – найголовніший мій проект 2020 року.

Для нашої партійної організації цей рік був роком боротьби та роком випробовування. Ми розбудовували нашу команду і сьогодні з нами кращі, перевірені, надійні. Я пишаюся тим, що «Європейська Солідарність» отримала представництво у всіх радах області. І гордий, що нам вдалося створити таку професійну команду – фракцію в Київській обласній раді. Наш переможний результат на місцевих виборах – найяскравіший доказ того, що з нами кращі, ті, кому довіряють люди. І саме ця довіра нам дає сили та надихає на роботу на благо нашої прекрасної Київщини.

Попереду у нас нові виклики. Але я вірю, що разом ми зможемо достойно на них відповісти. І щиро вірю, що 2021 рік для всіх нас принесе мир та добро.

Вітаю всіх партійців, колег-депутатів та всіх жителів Київщини з Новим роком!

Бажаю здоров’я, достатку, любові та радості в Новому році!

Георгій Цагареішвілі,

Керівник Київської територіальної організації “Європейської Солідарності”, голова фракції «Європейської Солідарності» в Київській обласній раді