«ЄС» наполягає на вирішенні проблеми з питною водою в селі Таценки на найближчій сесії Обухівської міськради

Фракція «Європейської Солідарності» в Обухівській міській раді ініціює розгляд на найближчій сесії питання щодо відсутності постачання питної води в селі Таценки та наполягатиме на виділенні коштів на вирішення цієї проблеми.

Про це повідомили в «Європейська Солідарність Обухівщини».

За словами депутата міськради від «ЄС» Андрія Яковини, мешканці села Таценки звернулися до Обухівської міської ради ще 3 липня минулого року щодо відсутності постачання у село питної води, яка раніше надавалась ДП «Радпол» у вільному доступі і яка наразі відсутня вже майже рік.

«На цей час мешканці отримують воду від КП «Обухівводоканал» машинними нормами (водовозка один раз на тиждень), з сертифікатом від лабораторії «Обухівводоканалу», що не дає гарантій і не засвідчує якість води, тобто вживати цю воду можна тільки як технічну. Ситуація критична і в умовах карантину, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19», – розповідає депутат на своїй сторінці у «Фейсбук».

Як повідомив депутат від «ЄС» в Обухівській міській раді Михайло Трач, «Європейська Солідарність» на найближчій сесії буде ініціювати розгляд ситуації з забезпеченням питною водою мешканців села Таценки та  наполягатиме на виділенні коштів для вирішення цієї проблеми. «Мешканці села створили відповідну петицію, ми на сесії будемо підтримувати її та відстоювати інтереси жителів села», – додав Трач.