Депутат від “ЄС” просить Уповноваженого з прав дитини врятувати табір “Сокіл”

Депутат Ірпінської міської ради з фракції “Європейська Солідарність” Тимур Нагалевський звернувся до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з проханням врятувати табір “Сокіл” від зруйнування.

Текст звернення Тимур Нагалевський опублікував на стоїй сторінці в “Фейсбук“.

“До мене звернулися мешканці міста Ірпінь Київської області, яких непокоїть доля колишнього піонерського табору «Сокіл», розташованого за адресою: Київська область, місто Ірпінь, вулиця Давидчука (стара назва вулиці – Комінтерна), будинок 63, звертаємося до Вас з проханням захистити право наших дітей та онуків на оздоровлення й відпочинок”, – йдеться у зверненні депутата від “ЄC” до Уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби.

Як зазначено в документі, 22 січня 2021 року на сайті «Аукціони України» (https://vau.auction/…/item-616620-kommertsiya…), а також на сайті СЕТАМ (https://setam.net.ua/auction/463835) виставлено на продаж піонерський табір «Сокіл» з початковою вартістю 4 919 800 грн ($ 174 771). Подача заявок на аукціон триватиме до 22 лютого 2021 року, коли й відбудеться аукціон.

У тексті звернення вказано, що табір знаходиться в рекреаційній лісовій зоні Ірпеня. Цільове призначення земельної ділянки, що належить Ірпінській міській раді Київської області: для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Грошова оцінка цієї ділянки станом на 02.03.2015 року становила 6 523 739 грн.

“Громадськість Ірпеня стурбована можливим продажем і наступним знищенням табору як території рекреації, що несе екологічну загрозу нашому місту і призведе до ще більшого навантаження на його комунікації й мережі життєзабезпечення, які наразі вкрай перевантажені”, – зазначено в листі.

У зверненні депутат від “Європейської Солідарності” Тимур Нагалевський просить Уповноваженого з прав дитини Миколу Кулебу:

1. Поінформувати Президента України про ситуацію навколо дитячого табору «Сокіл».

2. Вжити відповідних заходів у рамках Конституції та законів України, аби аукціон з продажу зазначеного табору, який призначено на 22 лютого 2021 року, було скасовано.

3. Дати доручення Кабінету Міністрів України створити робочу групу з урегулювання правової ситуації навколо табору «Сокіл» за участі представників Національного банку України та всіх зацікавлених сторін з тим, аби земельна ділянка, на якій розташований табір, зберегла своє цільове рекреаційне призначення й на ній постав сучасний дитячий комплекс оздоровлення й відпочинку дітей.