На території військового містечка у Данилівці з’явиться паркова зона та спортивний майданчик, – депутат від «ЄС»

У селі Данилівка на території військового містечка №21 вже в цьому році з’явиться паркова зона.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Владислав Одинець.

За його словами, проєкт передбачає розчищення озера, капітальний ремонт та облаштування пішохідних доріжок, вело-доріжок, оглядовий майданчик, будівництво нового бювету, благоустрій території та облаштування тротуарів по центральній вулиці до смт Калинівка.

«Обговорили з проектантом кроки реалізації проекту будівництва паркової зони навколо озера у військовому містечку №21, яке має стати гарним місцем відпочинку для всієї громади», – пише депутат.

Під час робочої наради щодо розвитку території військового містечка №21 с.Данилівка, організованої Калинівським селищним головою, мова йшла і про інші об’єкти, які заплановано побудувати в цьому році.

Серед найближчих планів, за словами Одинця, проведення ремонту дахів багатоквартирних будинків, про що надійшло чимало звернень місцевих жителів, благоустрій дитячих майданчиків.

Також в Данилівці в цьому році завершиться будівництво спортивного майданчика. «Це буде багатофункціональний майданчик (для гри в баскетбол, футбол) зі штучним покриттям та обладнаний освітленням», – пише Одинець.