Голова “ЄС” Київщини Георгій Цагареішвілі провів зустріч з членами фастівської команди “ЄС”

Голова Київської територіальної організації «Європейська Солідарність» Георгій Цагареішвілі провів зустріч з членами фастівської команди «ЄС».

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Фастівщини.

Мета зустрічі – підсумування результатів виборчої кампанії, аналіз поточної ситуації, яка склалася в районі та області та окреслення найближчих планів.

Георгій Цагареішвілі привітав партійців з високим досягнутим результатом на місцевих виборах та відзначив, що команда за короткий термін змогла якісно оновитися та вибудувати системну роботу.

До слова долучилися депутати Київської обласної ради Тетяна Семенова, Роман Титикало, Владислав Одинець, а також Віктор Веремейчик (голова Фастівської районної ради), котрі підтримали ініціативи партійців в розбудові громад.

Від міської організації “ЄС” виступили Олександр Волинець (депутат Київської обласної ради), Мирослава Смірнова (голова фракції “ЄС” у міській раді) та Людмила Рудяк (секретар Фастівської міської ради), котрі подякували за підтримку та віру у фастівську команду “ЄС” і розповіли про майбутні плани, що відповідають програмі розвитку Фастівської громади.

Результатом зустрічі стало напрацювання першочергових кроків в реалізації програми, з якою команда ЄС йшла на вибори.

“Європейська Солідарність” вкотре дякує усім, хто проголосував за краще майбутнє країни”, – резюмували члени команди “ЄС”.