За ініціативи “Європейської Солідарності” на Фастівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

На Фастівщині за ініціативи команди “Європейської Солідарності” та за підтримки Фастівської міської ради вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні з душевними піснями та фронтовими історіями.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Фастівщини.

“До міста завітала талановита співачка, автор-виконавець Христина Панасюк, яка своїми піснями з 2014 року зігріває серця на сході України. За плечима активної волонтерки більше 400 концертів, організованих на передовій, полігонах та у шпиталях. Душевні пісні та фронтові історії Христина подарувала фастівчанам”, – йдеться у повідомлені.

Під час заходу від організації “ЄС” із промовою виступили депутат обласної ради Олександр Волинець та Почесний громадянин міста, учасник бойових дій, капітан Андрей Абрамов.

Фастівчани хвилиною мовчання вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять героїв Небесної Сотні, людей, які вийшли на мирний протест відстоювати свою гідність, честь і проєвропейський напрямок розвитку нашої держави та отримали жорстку відсіч від тодішньої влади.

“Дякуємо за свободу й незалежність Небесній Сотні! Також дякуємо Христині Панасюк за живі згадки в піснях. Слава Україні!”, – члени команди “ЄС”.