Лікарня в Бородянці отримала кисневі концентратори від Фонду Петра Порошенка

Чергову допомогу від Благодійного Фонду Петра Порошенка сьогодні отримали медики Київщини. Депутати Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Тетяна Семенова та Галина Єрко привезли кисневі концентратори в Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Про це повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбук” Галина Єрко.

За інформацією депутатки, Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав від Фонду Петра Порошенка три кисневі концентратори.

“Кисневі концентратори – дуже суттєва допомога для нашого закладу. Апарати будуть задіяні в першу чергу для порятунку тих, хто хворіє на Сovid, а також для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями. Дуже дякую Фонду Петра Порошенка за підтримку та допомогу в цей непростий час”, – наголосив головний лікар Бородянського центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бовсуновський.

За словами Тетяни Семенової, це не останні концентратори, які команда “ЄС” передає для медичних закладів Київщини.

“Надійшло багато заявок від Центрів первинної медичної допомоги і, завдяки Фонду Петра Порошенка, який витратив на ці засоби понад 120 млн грн, ми зможемо допомогти”, – заявила депутатка “ЄС”.

Тетяна Семенова також подякувала медикам за працю у таких важких умовах.

Галина Єрко додала, що держава має підтримувати медичних працівників та системно забезпечувати медичні заклади необхідним.

“Мають бути програми підтримки лікарів. Медики повинні працювати в належних умовах. Держава має гарантувати забезпечення медичних закладів необхідними препаратами, завдяки прийнятим програмам. Однозначно, волонтерська допомога є суттєвою, але ми прагнемо системного вирішення цих питань”, – зазначила Єрко.