Центральна лікарня Фастова потребує засобів захисту та кисню, – депутати “ЄС” вимагають допомоги від влади

Центральна лікарня Фастова отримала розпорядження підготувати місця для хворих на Covid-19. Однак, влада не забезпечила медичний персонал засобами захисту, а пацієнтів – необхідним киснем.

“Європейська Солідарність Фастівщини” вимагає від центральної влади негайних заходів щодо подолання пандемії. Текст звернення опубліковано на сторінці у “Фейсбук”.

“Наша місцева лікарня отримала розпорядження підготувати місця для ковідних хворих, але окрім розпорядження жодної підтримки. Лікарі та медперсонал, які опікуються хворими на ковід, щодня ризикують власним здоров‘ям, а подекуди й життям, повинні бути забезпечені засобами захисту. А пацієнти мають отримати необхідний кисень”, – йдеться у повідомлені.

Депутати “ЄС” наголошують, що центральна влада повністю провалили процес вакцинації, а проблему подолання пандемії перекинула на місцеву владу.

“Уряд, перекинувши відповідальність на місцеві бюджети, чітко демонструє відсутність будь-яких стратегій центральної влади і бажання уникнути як політичної, так і моральної відповідальності за ситуацію”, – йдеться у заяві.

Депутати “Європейської Солідарності” вкотре закликають владу вжити заходів щодо подолання пандемії.

Джерело фото: “Європейська Солідарність Фастівщини”