Депутати “ЄС” звернулися до мера Броварів з проханням забезпечити фінансову підтримку місцевих медиків

Депутати Броварського осередку політичної партії “Європейська Солідарність” звертаються до мера міста з проханням знайти додаткові можливості для фінансування місцевої медицини у зв’язку з пандемією Covid-19.

Про це йдеться на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бровари.

Депутати “ЄС” вимагають від міської влади виділити кошти для виплат всім медичним працівникам, задіяним у подоланні пандемії, та профінансувати необхідні лікарські препарати.

Фото: Європейська Солідарність Бровари

За словами головного лікаря Броварської районної міської лікарні Валентина Багнюка, якого було заслухано на сесії міської ради за ініціативи Броварського осередку партії “Європейська Солідарність”, ситуація із захворюваністю на коронавірус у місті та районі стає неконтрольованою.

“Ми ризикуємо повторити минулорічний досвід європейських країн, які найтяжче переживали пандемію. Опорні лікарні переповнені, Київські лікарні хворих вже не приймають”, – наголосив головний лікар.

“Міська влада має взяти на себе додаткові зобов’язання у подоланні пандемії та швидко виробити стратегію роботи в цьому напрямку”, – зазначила депутатка міської ради Броварів від фракції «Європейської Солідарності» Богдана Драч.

Джерело фото: goodhousekeeping.com