Команда ЄС” організувала прибирання озера у Броварах та вимагає від комунальників встановити камери спостереження

Депутати Броварського осередку політичної партії “Європейська Солідарність” організували прибирання озера Качиного та звернулися до керівництва КП “Бровари-Благоустрій” з проханням взяти під контроль ситуацію із засміченням водойми.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бровари.

“Озером Качиним команда Броварського осередку партії “Європейська Солідарність” на чолі з депутатом міськради Олегом Іваненком опікується вже декілька років поспіль. Минулого року озеро було повністю вичищено, встановлено будиночок для качок та лавку”, – йдеться у повідомлені.

Однак, за словами депутатки міської ради Броварів від фракції «Європейської Солідарності» Богдани Драч, протягом року несумлінні місцеві мешканці не прибирали за собою і сміття з озера не вивозилось.

З цим питанням депутати “ЄС” звернулися до новопризначеного директора КП “Бровари-Благоустрій”, який запевнив, що буде вирішувати проблему та майже одразу працівниками комунального підприємства було прибрано територію навколо лавки.

“Тепер будемо вимагати графіку прибирання озера і встановлення камер відеоспостереження”, – наголосила Богдана Драч та закликала громадян берегти природу, не смітити.

Джерело фото: Європейська Солідарність Бровари